Įmetėte telefoną į vandenį? Štai kaip jį išgelbėti

Įmetėte telefoną į vandenį? Nepanikuokite! Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad jį išgelbėtumėte ir išvengtumėte negrįžtamos žalos. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime keletą geriausių būdų, kaip išgelbėti sušlapusį telefoną. Vadovaukitės šiais patarimais ir greitai vėl galėsite naudotis savo įrenginiu!

Pirma, svarbu veikti greitai, kai telefonas patenka į vandenį. Kuo ilgiau jis bus skystyje, tuo didesnė tikimybė, kad bus pažeistas. Jei įmanoma, nedelsdami išimkite akumuliatorių ir nusausinkite jį švaria šluoste. Jei telefonas turi nuimamą galinį skydelį, pasinaudokite šia galimybe ir pašalinkite vandenį, kuris galėjo prasiskverbti į vidų.

Tada norėsite kruopščiai išvalyti telefoną. Švelniu muilo ir vandens tirpalu švelniai nuvalykite prietaiso išorę. Būtinai nenaudokite jokių aštrių cheminių ar abrazyvinių medžiagų, nes jos gali pažeisti jautrius telefono komponentus. Išvalę telefono išorę, visiškai nusausinkite jį minkšta šluoste.

Galiausiai, prieš vėl įjungdami telefoną, turite leisti jam visiškai išdžiūti. Geriausias būdas tai padaryti – pastatyti jį į saugią, sausą vietą ir palikti bent 24 valandas. Kai telefonas išdžius, galite jį vėl įjungti ir sukryžiuoti pirštus, kad viskas vis dar veikia!

Jei atlikote šiuos veiksmus, o telefonas vis tiek neveikia tinkamai, gali tekti jį nunešti remontuoti specialistui. Tačiau nenusiminkite – šiek tiek pasistengę turėtumėte išgelbėti sušlapusį telefoną ir akimirksniu vėl pradėti juo naudotis. Ačiū, kad perskaitėte! Tikimės, kad šis tinklaraščio įrašas buvo naudingas! Nedvejodami pasidalykite juo su draugais.

Šaltinis: https://www.etaplius.lt/ka-daryti-kai-telefonas-ikrenta-i-vandeni-5-naudingi-patarimai

Parašykite komentarą